Letní dovolená chaty a chalupy

Letní dovolená chaty a chalupy 2022/2023. Rezervujte si jednoduše svou chatu nebo chalupu v celé České republice 2022/2023. Vyberte si dovolenou z tisíců krásných chat a chalup a užijte si nerušenou dovolenou v tuzemsku. Volné termíny ubytování.

Letní dovolená chaty a chalupy

Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou - informace o ubytování

Dřevěná chata je postavena v zahradě nad řekou, na společném pozemku s domem majitele. Oba objekty jsou na sobě naprosto nezávislé. Brankou v dřevěném plotě se dostáváme po levé straně ke vstupním dveřím chaty, kterými vcházíme do chodbičky (lavice, botník, stolek). Na jejím konci je situováno sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Naproti vstupním dveřím je umístěna obytná kuchyňka (pohovka, TV, rádio, stůl, židle, skříň, umyvadlo), z které ústí dřevěné schody do podkrovní ložnice (lůžka, noční stolky, lampičky, křeslo). Ubytování je vhodné pro méně náročné rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. U chaty je zahrada s venkovním posezením, kde je možné grilovat nebo se věnovat rekreačním sportům. Nad řekou Desnou, přístupnou díky kamennému schodišti, je příjemné posezení u ohniště. V okolí je možné využívat služeb ski areálů a v létě vyrážet na krásné výlety do přírody.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Jeseníky, v okresu Šumperk - Loučná nad Desnou levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou. Užijte si krásný First Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 1. července 2023 (sobota) do 8. července 2023 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 9884 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 5 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Letní dovolená chaty a chalupy
Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 884 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: možnost vyřízení pobytu i v den násturu (tentýž den)

Chata Pod Mikulčákem - Vápenice - informace o ubytování

Chata stojí na samostatném pozemku na polosamotě. Chata stojící v kopci, z kterého je překrásný výhled do okolí. Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (botník, věšáková stěna, regál, lavice) v přízemí, z které se dále vchází na samostatné WC a na další chodbu, z které je přístupná kuchyně, koupelna (sprchový kout, zrcadlo, umyvadlo) a společenská místnost (krb, stůl, 6x židle, rohová lavice, komoda, BTV, radiomagnetofon, konferenční stolek, velká rohová sedačka, křeslo, skříňka). V nově zrekonstruovaném podkroví se nalézá chodba (komoda), ložnice A (5x samostatné lůžko, noční stolek, policová skříň) a ložnice B (2x samostatné lůžko, 1x dvoupostel, 2x noční stolek, policová skříň). Z chodby v podkroví je ještě přístupná venkovní terasa s rozsáhlým výhledem na Žítkovou. V suterénu chaty se nachází velká společenská místnost s minibarem, posezením, stolním tenisem, šipkami. Vnitřní prostory v chatě jsou nekuřácké. Kolem chaty je velký zatravněný a neoplocený pozemek, na kterém je klientům k dispozici otevřené ohniště, přenosný gril, zahradní nábytek, kolotoč, pískoviště a houpačka pro děti. Chata je velmi pěkná a vhodná k ničím nerušeným pobytům. Co klienti určitě ocení je, že v oknech jsou nainstalovány síťky proti hmyzu. U chaty Vyškovec mohou klienti využít víceúčelové hřiště (tenis, nohejbal, basketbal) a venkovní bazén.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Bílé Karpaty, týden v okresu Uherské Hradiště - Vápenice v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Pod Mikulčákem - Vápenice. Dopřejte si nádhernou First Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v ČR za cenu 25403 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Pod Mikulčákem - Vápenice je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 10 ubytovaných návštěvníků).


Letní dovolená chaty a chalupy
Chata Pod Mikulčákem - Vápenice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 
 • 25 403 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)

Nejnovější recenze: Perfektní lokalita, skvěle vybavená chata včetně veškerého zázemí a velké zahrady..

Chata Martinka - Zábřeh - informace o ubytování

Nová dřevěná chata je postavena v lese na okraji chatové osady. Vstoupit do chaty lze hlavním vchodem v patře, a to přes verandu (2x židle, botník, skříň, stůl) nebo vchodem do kuchyně s jídelnou (stůl, 2x lavice, radiomagnetofon, krbové kamna) v přízemí chaty. Z jídelny se jde na sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). V prvním patře je prostorný obývací pokoj (sedačka, 2x křeslo, konf. stolek, TV + SAT, sekretář, 3x židle, botník, lampička), z kterého jsou přístupné ložnice B a C (lůžka, židle, polička). V podkroví se nalézá ložnice A (lůžka, skříňky, stůl, 2x židle) s balkónem. Nově vybaven dětský koutek. Na pozemku před chatou je přírodní ohniště s posezením a bazénem (prům. 3 m, h = 0,5 m). K dispozici tenisové rakety, badminton, společenské hry. Před vchodem je terasa se zahradním posezením. Srovnaný travnatý prostor je využíván jako menší hřiště. Vedle chaty je kůlna sloužící jako dřevník. Jeho součástí je též velký sud, kde mohou klienti využít jednoduchou saunu (přitápění na TP). Je zde také k dispozici zahradní sprcha.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Jeseníky, v okresu Šumperk - Zábřeh. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Martinka - Zábřeh. Užijte si krásný First Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 1. července 2023 (sobota) do 8. července 2023 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 23415 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 5 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Martinka - Zábřeh 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Martinka - Zábřeh
Chata Martinka - Zábřeh
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Venkovní bazén
 • úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • balkón
 • terasa
 • možnost ubytování se psem
 
 • 23 415 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)

Chata Na Filinkách - Ostrá - informace o ubytování

Jde o větší zděnou chatu postavenou ve větší oplocené zahradě mezi ostatními pozemky s chatami. Hlavní vchod vede do velké společenské místnosti s velkým cihlovým krbem (velký stůl, židle, křesla, BTV, HIFI věž, věšáková stěna). Odtud jsou přístupné dva pokoje a schodiště do patra, kde se nachází další dva pokoje. Všechny pokoje jsou stejně a jednoduše vybaveny (lůžka, šatní skříň, stolek, židle). Ze společenské místnosti je přístupná prostorná kuchyně s výdejním okýnkem a sociální zařízení (dámské: WC, sprchový kout, umyvadlo; pánské: WC, sprchový kout, umyvadlo, 2x pisoár). Travnatá zahrada je ideální pro hry dětí (pískoviště). Pro hosty je tu ohniště a zastřešená pergola. Mohou též využít přenosný zahradní gril a slunečník, stoly a židle je možno použít z vnitřního vybavení.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Polabí, týden v okresu Nymburk - Ostrá v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Na Filinkách - Ostrá. Dopřejte si nádhernou First Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v ČR za cenu 13902 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Na Filinkách - Ostrá je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 26 ubytovaných návštěvníků).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Na Filinkách - Ostrá
Chata Na Filinkách - Ostrá
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 13 902 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (26 hodnocení)

Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora - informace o ubytování

Skrze zahradu se vchází do vstupní chodby, dále do haly a obytných prostor. V levé části přízemí je sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchovací kout, umyvadlo, zrcadlo). Pokračujeme rovně a vejdeme do prostorné haly s obývacím pokojem (TV/SAT/DVD, sedací souprava, konferenční stolek). V pravé části přízemí je kuchyňský kout, jídelní kout (stůl, židle) a schodiště do prvního patra. V prvním patře vpravo od schodiště jsou pokoj A (lůžka, komoda, věšák), proti schodišti vpravo pokoj B (lůžka, skříň, komoda, noční stolek), vlevo pokoj C (lůžka, TV/SAT, stůl, židle, skříň), dále vlevo pokoj D (lůžka, skříň, komoda). Na konci chodby se nachází samostatné WC (umyvadlo), vedle něj jsou dveře na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - vana, žebřinový radiátor, 2x umyvadlo, zrcadlo, skříňka). Součástí chaty je wellness centrum, jehož součástí je vířivka a sauna (za poplatek). Na zahradu s pískovištěm, houpačkou pro 3 osoby, ohništěm s posezením, grilem a s venkovním posezením na terase můžeme vejít dveřmi z haly.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Jeseníky, v okresu Bruntál - Andělská Hora. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora. Užijte si krásný First Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 1. července 2023 (sobota) do 8. července 2023 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 18830 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 9 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora
Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • sauna
 • vířivka
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 18 830 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (9 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pobyt byl úžasný, byli jsme moc spokojení??

Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem - informace o ubytování

Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku na kopci s výhledem na lyžařské vleky. Jedná se o nově postavenou a moderně vybavenou srubovou chatu. Hlavním vchodem z boční části se vchází přes terasu (vířivka) do spol. místnosti s kuchyní, z které je přístup na sociální zařízení a úklidové místnosti. Ze spol. místnosti ústí schody do podkroví, kde je druhé sociální zařízení, pokoj A, pokoj B, pokoj C. K dispozici je klientům venkovní posezení z bambusu, lehátka na opalování, pískoviště, trampolína (prům. 4 m), houpačky, ohniště, gril, vyhřívaný bazén (3,6 m, h = 1,1 m), venkovní hydromasážní bazén - whirlpool pro 6 osob (spousta masážních trysek, vyhřívání vody až na 40 °C, osvětlení, rádio atd.). Whirlpool je v provozu i v zimních měsících. K dispozici místnost na kola a lyže.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Králický Sněžník, týden v okresu Šumperk - Staré Město pod Sněžníkem v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem. Dopřejte si nádhernou First Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v ČR za cenu 37653 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 4 ubytovaných návštěvníků).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem
Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vířivka
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 37 653 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásná příroda, krásný srub, čisto, naprosté soukromí a klid.

Chata Gába - Jivno - informace o ubytování

Volně stojící chata postavená v roce 2011, moderně zařízená. Vstup přes terasu. Obývací pokoj/ložnice s dvěma pohovkami (zároveň rozkládací dvojlůžka), televizí se set-top-boxem, hifi soustavou a krbovými kamny. Malá otevřená kuchyňka s elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, varnou konvicí, kávovarem, grilem a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Objekt je typem nízkoenergetické stavby a vytápěn krbovými kamny na tuhá paliva s možností přitápění el. přímotopy. Před domem je venkovní bazén (3 m) a dřevěný nábytek. Parkování vedle chaty na oploceném pozemku.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Jižní Čechy, v okresu České Budějovice - Jivno levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Gába - Jivno. Užijte si krásný First Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 1. července 2023 (sobota) do 8. července 2023 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 8239 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 2 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Gába - Jivno 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Gába - Jivno
Chata Gába - Jivno
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Venkovní bazén
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 8 239 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (2 hodnocení)

Chata Evelína - Bystré - informace o ubytování

Chata se nalézá v údolí v klidné části obce Bystré v podhůří Orlických hor na velké louce u lesa. Jedná se o přízemní objekt s bezbariérovým přístupem. Hlavním vchodem se vstoupí do chodby, z níž jsou přístupné všechny místnosti. Objekt nabízí pět slunných čtyřlůžkových pokojů se vstupní šatnou. Pokoje jsou vybaveny ledničkou. Velká světnice-jídelna je vybavena moderní kuchyňskou linkou s kompletní nabídkou nádobí a spotřebičů (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka, mrazák, lednice). Posezení je u stylového stolu s židlemi a lavicemi, kapacita 20 míst. Ze světnice je přímý vstup na terasu na západní straně chaty. Vedle světnice je menší společenská místnost s televizí a slouží jako herna pro děti. Z chodby jsou rovněž dostupná oddělená sociální zařízení pro ženy i muže (WC samostatně mimo koupelnu, jedno WC je bezbariérové), koupelna - 2x sprchy, 2x umyvadla v každém sociálním zařízení. K zapůjčení jsou sportovní potřeby a hračky. K dispozici je terasa 6x4 m zastřešená pergolou, vybavená zahradním nábytkem, možnost grilování, pískoviště pro děti. V blízkém sousedství (100 m) se nachází areál místního přírodního koupaliště s nabídkou různého vyžití (bazén, hřiště na volejbal a nohejbal, průlezky pro děti, kiosek s bohatým občerstvením). V areálu přírodního koupaliště lze využít hřiště na volejbal a nohejbal, průlezky, kiosek, trampolína pro děti.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Orlické hory, týden v okresu Rychnov nad Kněžnou - Bystré v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Evelína - Bystré. Dopřejte si nádhernou First Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v ČR za cenu 38297 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Evelína - Bystré je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 7 ubytovaných návštěvníků).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Evelína - Bystré
Chata Evelína - Bystré
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 • možnost ubytování se psem
 
 • 38 297 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (7 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásně zařízená chata, útulná. Vybavení nadprůměrné, všeho dostatek. Pro děti připraveno vše potřebné, plno hraček apod.

Chata Lipno - Lipno nad Vltavou - informace o ubytování

Objekt je dvojchata, jejíž obě části jsou na sobě nezávislé a zcela oddělené včetně příslušejících pozemků. Objekt se nachází na levé straně místní lesní příjezdové komunikace pod břehem. Hlavním vchodem se vstupuje do zádveří (botník, věšák), na jehož pravé straně je umístěno nové sociální zařízení (koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, WC). Proti hlavnímu vchodu se dveřmi projde do obývacího pokoje (krbová kamna, skříně, TV, prádelník, pohovka, křeslo, příborník, stůl, židle, lavice) a z něj do kuchyně. Ze zádveří vpravo vedou schody do podkroví, kde je z chodbičky vpravo přístupná ložnice A (lůžka, kulatý stůl, židle, lampičky, prádelník) a vlevo ložnice B (lůžka, lampičky, prádelník). Na útulném dvorku je k dispozici terasa s dřevěným stolem, lavicemi a stabilním venkovním krbem. Za chatou je menší prostor, kde lze posedět s vyhlídkou na přehradní nádrž Lipno.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Lipno, v okresu Český Krumlov - Lipno nad Vltavou. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Lipno - Lipno nad Vltavou. Užijte si krásný First Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 1. července 2023 (sobota) do 8. července 2023 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento letní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 17059 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 3 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Lipno - Lipno nad Vltavou 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Letní dovolená chaty a chalupy - Chata Lipno - Lipno nad Vltavou
Chata Lipno - Lipno nad Vltavou
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 • možnost ubytování se psem
 
 • 17 059 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Překrásný výhled a klid

Chata Willinger - Jivno - informace o ubytování

Chata je umístěna v okrajové části chatové osady, na břehu rybníka. Jedná se o celodřevěnou chatu pro méně náročné klienty. Hlavním vchodem z terasy se vchází do verandy, z které se dále jde do kuchyňky a do ložnice. Z ložnice je ještě přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, police, věšák). Na terase před vstupem mají klienti možnost využít venkovní posezení (stůl, 4x židle) a za chatou otevřené ohniště s grilem.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Jižní Čechy, týden v okresu České Budějovice - Jivno levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Willinger - Jivno. Dopřejte si nádhernou First Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 1. července 2023 do soboty 8. července 2023, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si letní luxusní pobyt v ČR za cenu 8239 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Willinger - Jivno je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 4 ubytovaných návštěvníků).


Chata Willinger - Jivno
Chata Willinger - Jivno
👍👍👍👍👍
 • Objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 8 239 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (4 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 2320 nalezených

Svou vysněnou chatu nebo chalupu si můžete jednoduše vybrat podle lokality:

Pokud máte pouze přibližnou představu o termínu své rekreace, zvolte si jednoduše volné termíny chat a chalup vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si žádnou chatu ani chalupu? Chcete vyzkoušet chatu nabo chalupu či chaloupku v jiné lokalitě v Česku? Co třeba vyzkoušet chaty a chalupy Jižní Čechy nebo chaty a chalupy Karlovy Vary? Nebo se můžete vyzkoušet ubytovat v dalších regionech České republiky jako například chaty a chalupy Krkonoše případně chaty a chalupy Liberec. Ani zde jste nenašli žádný rekreační objekt podle vašich představ? Můžete ještě také vyzkoušel oblíbené ubytování v chatách v ČR - ubytování chaty.


Ubytování v chatách a chalupách v ČR můžete také vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023, měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v chatových rekreačních objektech v tuzemsku.