Chaty a chalupy Vysočina

Chaty a chalupy Vysočina 2022 / 2023. Rezervujte si jednoduše svou chatu nebo chalupu v lokalitě Vysočina. Vybírejte z široké nabídky krásných chat a chalup a užijte si nerušenou dovolenou v tuzemsku. Volné termíny ubytování.

Chaty a chalupy Vysočina

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Jihlava - Větrný Jeníkov levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 6503 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 14 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).
Chaty a chalupy Vysočina
Chalupa Na Vysočině - Větrný Jeníkov
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 6 503 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (14 hodnocení)

Chata Turovka - Horní Cerekev - informace o ubytování

Chata se nachází uprostřed velké zahrady, která je krytá stromy, tudíž máte zajištěné soukromý. Chata se nachází hned u cesty, která Vás zavede, po cca 400 metrech, do lesa. V přízemí chaty se nachází společenská místnost, kuchyně a koupelna s toaletou. V podkroví jsou umístěny dva pokoje, z nichž první je průchozí do druhého. Jeden pokoj má balkon. Na zahradě se nachází posezení spolu s přírodním ohništěm.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Vysočina, týden v okresu Pelhřimov - Horní Cerekev levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Turovka - Horní Cerekev. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 8400 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Turovka - Horní Cerekev je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 13 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Vysočina
Chata Turovka - Horní Cerekev
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • lednice
 • balkón
 • možnost ubytování se psem
 
 • 8 400 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (13 hodnocení)

Nejnovější recenze:

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Třebíč - Rudíkov levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Klídek - Rudíkov. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 9723 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna.
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Klídek - Rudíkov
Chalupa Klídek - Rudíkov
 
 • 9 723 Kč

Detail

Chalupa Alterara - Pohledy - informace o ubytování

Chalupa je situována v klidné lokalitě malé vesnice. Objekt nabízí naprosté soukromí. Kamenná budova je tvořena z několika křídel, mezi nimiž je travnatý dvůr, rozdělený kamennými terasami. Pocit soukromý je umocněn polohou objektu a uzavřeným dvorem. Součástí zahrady je venkovní bazén a posezení s grilem. Interiér chalupy je stylově vybaven. Přízemí objektu tvoří společenská místnost spojená s kuchyní, další samostatná místnost se saunou, ložnice (malý prostor o rozloze cca 8 m2) a koupelna s toaletou. Dominantou kuchyně jsou kachlová kamna a ty poskytují hlavní zdroj vaření. V patře jsou umístěny 3 ložnice a 1 otevřený pokoj (s jednolůžkem), z něhož se vchází do ložnic. Jedna ložnice je průchozí do ložnice s toaletou a další ložnice má samostatný vchod i ze dvora.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Vysočina, týden v okresu Svitavy - Pohledy v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Alterara - Pohledy. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 17500 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Alterara - Pohledy je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 2 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Alterara - Pohledy
Chalupa Alterara - Pohledy
👍👍👍👍👍
 • Venkovní bazén
 • Wifi internet zdarma
 • sauna
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 
 • 17 500 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (2 hodnocení)
e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Znojmo - Dobřínsko. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa U Jeníka - Dobřínsko. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 19768 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 1 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa U Jeníka - Dobřínsko 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa U Jeníka - Dobřínsko
Chalupa U Jeníka - Dobřínsko
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 19 768 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (1 hodnocení)

Chalupa U klátu - Vítějeves - informace o ubytování

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Vysočina, týden v okresu Svitavy - Vítějeves levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa U klátu - Vítějeves. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 9949 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa U klátu - Vítějeves je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 5 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa U klátu - Vítějeves
Chalupa U klátu - Vítějeves
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 9 949 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (5 hodnocení)

Chalupa U Dědečka - Olší - informace o ubytování

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Brno-venkov - Olší levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa U Dědečka - Olší. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 7805 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 59 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa U Dědečka - Olší 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa U Dědečka - Olší
Chalupa U Dědečka - Olší
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 7 805 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (59 hodnocení)

Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady - informace o ubytování

Nově opravený domek stojí ve velmi klidné části obce. Hned za tímto rekreačním objektem je postaven dům majitele. Oba objekty jsou propojeny průchozí verandou, každý má však zcela samostatný vchod. Hlavním vchodem se dostaneme do malé vstupní haly s ratanovým posezením. Odtud dále do kuchyně (stůl, židle, křeslo, rádio). Z kuchyně je přístupná nová prostorná koupelna (WC, sprchový kout, masážní vana), ložnice A (lůžka, sekretář, šatní skříň, křesla, TV) a ložnice B (lůžka, šatní skříň a TV). Možnost připojení na internet - Wifi po předchozí dohodě s majitelem. Přes společnou verandu se dostaneme na venkovní zastřešený prostor a odtud do terasovité zahrady. Po schodech těmito terasami vystoupáme do horní části, kde je oplocený travnatý pozemek vhodný k odpočinku a hrám dětí (otevřené ohniště, udírna, venkovní posezení, zahradní sprcha, houpačka, lehátka, dětské pískoviště). Na zahradě je k dispozici menší nadzemní bazén a také nově vybudovaný vinný sklípek (pouze pro klienty). K dispozici jsou společenské hry, knihy, houpačky s hračkami a kotlík na grilování.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Vysočina, týden v okresu Brno-venkov - Senorady levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 7651 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 6 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady
Chalupa Ve ztraceném ráji - Senorady
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 
 • 7 651 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (6 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásné prostředí, čisté a útulné ubytování, velmi dobré vybavení. Přesto, že majitelé bydlí vedle, hosté mají maximální soukromí. Majitelé jsou velice milí a opravdu ochotní. Skvělý servis, nic mám nechybělo. Ubytování je vhodné pro děti...

Chata Na Trnávce - Červená Řečice - informace o ubytování

Zděná rekreační chata na břehu vodní nádrže Trnávka. Přízemí objektu disponuje obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou s toaletou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice. Chata má vlastní přístup k vodě, s pramicí a možností rybaření a koupání. Je velmi vhodná pro rodinné rekreace, rybaření a cykloturistiku. Zahrada je obklopena živým plotem. Na zahradě je v letní sezóně bazén a solární sprcha.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Vysočina, v okresu Pelhřimov - Červená Řečice. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Na Trnávce - Červená Řečice. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 11116 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 1 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Na Trnávce - Červená Řečice 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Vysočina - Chata Na Trnávce - Červená Řečice
Chata Na Trnávce - Červená Řečice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 • možnost ubytování se psem
 
 • 11 116 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (1 hodnocení)
Rekreace e-chalupě v lokalitě Vysočina, týden v okresu Třebíč - Jakubov u Moravských Budějovic levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 9800 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 9 ubytovaných návštěvníků).
Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic
Chata Hanička na Vysočině - Jakubov u Moravských Budějovic
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 
 • 9 800 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (9 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 240 nalezených

Svou vysněnou chatu nebo chalupu si můžete jednoduše vybrat podle lokality:

Pokud máte pouze přibližnou představu o termínu své rekreace, zvolte si jednoduše volné termíny chat a chalup vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si žádnou chatu ani chalupu? Chcete vyzkoušet chatu nabo chalupu či chaloupku v jiné lokalitě v Česku? Co třeba vyzkoušet chaty a chalupy Rokytnice nad Jizerou nebo chaty a chalupy Rožnov? Nebo se můžete vyzkoušet ubytovat v dalších regionech České republiky jako například chaty a chalupy Špindlerův Mlýn nebo například chaty a chalupy Šumava. Ani zde jste nenašli žádný rekreační objekt podle vašich představ? Můžete ještě také vyzkoušel oblíbené chalupy v lokalitě Vysočina - ubytování chalupy Vysočina.


Ubytování v chatách a chalupách v ČR můžete také vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023, měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v chatových rekreačních objektech v tuzemsku.