Chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chaty a chalupy Žďárské vrchy 2022 / 2023. Rezervujte si jednoduše svou chatu nebo chalupu v lokalitě Žďárské vrchy. Vybírejte z široké nabídky krásných chat a chalup a užijte si nerušenou dovolenou v tuzemsku. Volné termíny ubytování.

Chaty a chalupy Žďárské vrchy

Chalupa Borovnice - Borovnice - informace o ubytování

Samostatná chaloupka je kompletně vybavená až pro 10 osob. Chaloupka je obzvláště vhodná pro uzavřenou společnost. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, jejíž součástí je jídelna a společenský kout s plazmovou televizí a sociální zařízení (WC a sprcha). V prvním patře chaloupky jsou k dispozici 3 pokoje. Vedle chalupy se nachází penzion s restauraci a posezením ve dvoře u grilu. Penzion nabízí celodenní stravování.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Žďárské vrchy, v okresu Žďár nad Sázavou - Borovnice. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Borovnice - Borovnice. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 24710 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 3 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Borovnice - Borovnice 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy
Chalupa Borovnice - Borovnice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • terasa
 • možnost ubytování se psem
 
 • 24 710 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)

Chata Yukon - Tři Studně - informace o ubytování

Ubytování je ve dvou dřevěných pětilůžkových chatách s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, plynovým topením a vybavenou kuchyňkou v chatové osadě. Celková kapacita je 10 lůžek. Stravování je možné v restauracích v obci Tři Studně, vlastní ve vybavené kuchyňce, anebo venkovní na grilu, při posezení za chatou.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Tři Studně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Yukon - Tři Studně. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 12600 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Yukon - Tři Studně je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 5 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy
Chata Yukon - Tři Studně
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 12 600 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krasne prostredi v prirode, chata čistá, teplo, moznost mit sebou pejska, milý majitele

Chalupa Modrá - Bohdalov - informace o ubytování

Objekt je původně zemědělská usedlost se čtyřmi obytnými místnostmi. Součástí objektu je také rozsáhlý travnatý uzavřený dvůr poskytující na rozloze asi 600 m2 stoprocentní soukromí. Vstup do objektu je z kamenného zápraží do předsíně s věšákem a vstupem na samostatné WC. Vpravo se prosklenými dveřmi vchází do kuchyně vybavené novou kuchyňskou linkou, el. sporákem a lednicí. Z kuchyně je přístupná ložnice, koupelna a velká obytná místnost se dvěma lůžky. Z této obytné místnosti je přístupná druhá ložnice opět se dvěma lůžky. Všechny místnosti jsou vybaveny stylovým dobovým nábytkem, který umocňují původní klenuté a trámové stropy. U objektu je k dispozici samostatné venkovní posezení s malým grilem. Parkování je možné před objektem nebo v zastřešené stodole.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Žďárské vrchy, v okresu Žďár nad Sázavou - Bohdalov levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chalupa Modrá - Bohdalov. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 6950 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 7 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chalupa Modrá - Bohdalov 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chalupa Modrá - Bohdalov
Chalupa Modrá - Bohdalov
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 6 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)

Chalupa Maruška - Škrdlovice - informace o ubytování

Zrekonstruovaná zděná chalupa je postavena na vlastním pozemku, kde se nachází velká zahrada, která je k dispozici rekreantům. Objekt je vybaven ústředním vytápěním. Vchod je situován ze zadní strany objektu. Vstupuje se do chodby a odtud do jednotlivých místností. Hlavní obývací místnost (velký jídelní stůl, židle, sedací souprava) je hned naproti vchodu a je spojena s plně vybavenou kuchyní s barovým pultem. V hlavní obývací místnosti je umístěn i krb. Odtud je vstup do pokoje (1 samostatné lůžko, velká palanda, skříň, komoda, noční stolky). Z chodby je také vstup do pokoje vpravo (manželská postel, skříň, komoda, noční stolek, umyvadlo, samostatný sprchový kout). Po schodišti z chodby je přístup do podkroví a do dalšího samostatného pokoje (3 lůžka, skříň). V podkroví jsou po stranách umístěna dvě lůžka (každé samostatně), dále noční stolek a lampička. Vedle schodiště se nachází vstup na 2 samostatná WC a do koupelny (sprchový kout, zrcadlo, umyvadlo). Na zahradě je ohniště s posezením, pingpongový stůl, možnost využití zahradního nábytku a zahradního altánu.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Škrdlovice v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chalupa Maruška - Škrdlovice. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 14119 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chalupa Maruška - Škrdlovice je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 16 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chalupa Maruška - Škrdlovice
Chalupa Maruška - Škrdlovice
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 14 119 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (16 hodnocení)

Nejnovější recenze: vybavení objektu a úprava okolí, dostupnost objektu, možnost využití volnočasových aktivit v okolí.

Chata Zubří - Zubří - informace o ubytování

Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku na polosamotě u lesa. Jedná se o zděnou starší, ale plně funkční chatu. Hlavním vchodem z přední části se vchází do kuchyně s obytnou částí (lůžka, BTV, stůl, židle), z které se dále jde do ložnice (lůžka, lampičky, poličky) a na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo). Kolem objektu je velký zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení a otevřené ohniště.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Žďárské vrchy, v okresu Žďár nad Sázavou - Zubří levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Zubří - Zubří. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 4410 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 12 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Zubří - Zubří 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chata Zubří - Zubří
Chata Zubří - Zubří
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 4 410 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (12 hodnocení)

Nejnovější recenze: Skvělá lokalita.

Chata Fryšava - Fryšava pod Žákovou horou - informace o ubytování

Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa v menší osadě u obce Fryšava pod Žákovou horou. Pozemek je částečně oplocen živým plotem. V přízemí objektu se nachází vstupní chodba, kuchyňka s jídelním koutem a TV, ložnice (průchozí do koupelny) a koupelna s toaletou. V patře chaty se nachází druhá ložnice. Vstup do ní je po strmějším schodišti. Na pozemku mohou klienti využívat venkovní posezení v altánku a ohniště.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Fryšava pod Žákovou horou levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata Fryšava - Fryšava pod Žákovou horou. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 9996 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata Fryšava - Fryšava pod Žákovou horou je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 15 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chata Fryšava - Fryšava pod Žákovou horou
Chata Fryšava - Fryšava pod Žákovou horou
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 996 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (15 hodnocení)

Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné - informace o ubytování

Chata o rozměrech 100 m2 se nachází na samostatném pozemku o rozměrech 800 m2. Chata je celoročně obyvatelná, má otevřenou verandu. Vstupními dveřmi se vchází do společenské místnosti, kde se nachází kachlový krb s LCD televizí a satelitním příjmem, rozkládací sedací souprava, přistýlka a jídelní stůl. Dále se pokračuje do prostorné kuchyně. Kuchyně je vybavena el. sporákem s keramickou deskou, troubou, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a kuchyňským příslušenstvím. Z kuchyně lze jít na verandu nebo do prostorné koupelny se sprchovým koutem a umyvadlem nebo na samostatné WC. Dále se v chatě nachází dva samostatné pokoje, jeden pokoj 4 lůžka, druhý pokoj 2 lůžka. Chalupa má samostatnou studnu s pitnou vodou a rozvody vody jsou propojeny s kuchyní a WC. Zajištěn ohřev teplé vody. K dispozici přenosný zahradní gril. Chata postavena v roce 2015. Pozemek částečně ohraničen živým plotem.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Žďárské vrchy, v okresu Žďár nad Sázavou - Sněžné. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 15295 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 10 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné
Chata U Milovského rybníka 1 - Sněžné
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • televize
 • lednice
 
 • 15 295 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (10 hodnocení)

Chata U včelky Líby - Javorek - informace o ubytování

Objekt stojí na vlastním svažitém oploceném pozemku. Jedná se o nově postavenou chatu v blízkosti domu majitele. Hlavním vchodem se vchází do vstupní místnosti, odkud je přístup na sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - vana, umyvadlo, T+S). Ze vstupní místnosti se dále jde do kuchyně (jídelní stůl, židle, kamna na tuhá paliva), z níž se jde do obývacího pokoje (nábytková sestava, TV, stolek s křesílky). Z této místnosti se po dřevěném schodišti vyjde přímo do ložnice A (není od schodů oddělena dveřmi, lůžka, noční stolky), která je průchozí do ložnice B (lůžka, noční stolky, skříň). Na pozemku objektu mohou klienti využívat venkovní posezení, venkovní ohniště a houpačku.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Javorek levně v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata U včelky Líby - Javorek. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 9058 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata U včelky Líby - Javorek je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 30 ubytovaných návštěvníků).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chata U včelky Líby - Javorek
Chata U včelky Líby - Javorek
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 9 058 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (30 hodnocení)

Nejnovější recenze: Přístup majitelů je velice příjemný. Krásně posazené v přírodě a malé vzdálenosti hned několik výletu s dětmi.

Chata Velké Dářko- pláž - Velké Dářko - informace o ubytování

Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku a to pouhých 100 m od upravené pláže u vodní nádrže Velké Dářko. Jedná se o dřevěnou chatu v okrajové části kempu. Hlavním vchodem z přední části se přes zděné schodiště vchází do prosklené verandy s výhledem na vodní nádrž. Veranda (pohodlné posezení) je dále průchozí na chodbu, z které se dále jde na samostatné WC, na sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, pračka), do plně vybavené kuchyně (jídelní stůl, židle, BTV, gauč), do ložnice A (lůžka, skříň) a do ložnice B (lůžka, skříň). Před objektem mohou klienti využít venkovní posezení (dřevěný stůl, židle) a ke grilování zahradní krb. Klienti mají k dispozici loďku.

Obecné informace o této nabídce

e-Chalupy k pronájmu levně 2022 / 2023. Pobyt na e chalupě v regionu Žďárské vrchy, v okresu Žďár nad Sázavou - Velké Dářko levně. Ubytování se nachází v rekreační e-chalupě Chata Velké Dářko- pláž - Velké Dářko. Užijte si krásný Super Last Minute pobyt v ČR v délce 7 dní - 6 nocí, ve volném termínu od 8. října 2022 (sobota) do 15. října 2022 (sobota) dostupné online od CA Chata.cz. Tento podzimní luxusní týdenní prázdninový pobyt je nyní za aktuální cenu 9296 Kč. Doprava na chalupu je vlastním autem, karavanem nebo veřejnou dopravou. Strava na této e chalupě není zajištěna. Na základě 2 referencí ubytovaných návštěvníků je hodnocení ubytovacího zařízení Chata Velké Dářko- pláž - Velké Dářko 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s e-chalupou, 5 je nejlepší ohodnocení e-chalupy).


Chaty a chalupy Žďárské vrchy - Chata Velké Dářko- pláž - Velké Dářko
Chata Velké Dářko- pláž - Velké Dářko
👍👍👍👍
 • Wifi internet zdarma
 • úschovna kol a lyží
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 • možnost ubytování se psem
 
 • 9 296 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (2 hodnocení)

Chata U Milovského rybníka 2 - Sněžné - informace o ubytování

Objekt stojí na vlastním částečně oploceném pozemku (živý plot). Jedná se o nově zrekonstruovanou přízemní chatu (68 m2). Hlavním vchodem z boční strany se vchází na chodbu (slouží také k úschově kol a lyží), z které se dále jde do haly (konferenční stolík, křesílka). Z haly je přístupné samostatné WC, sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, pračka), ložnice (lůžka, skříň, lampičky, noční stolek) a obývací pokoj (rozkládací sedačka, konferenční stolek, krb na tuhá paliva, LCD televize se satelitním příjmem, DVD) a kuchyňkou. Kolem chaty je rovný a zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využívat venkovní posezení, gril, otevřené ohniště a pískoviště.

Obecné informace o této nabídce

Rekreace e-chalupě v lokalitě Žďárské vrchy, týden v okresu Žďár nad Sázavou - Sněžné v Česku. Pronájem ubytování je v e chalupě Chata U Milovského rybníka 2 - Sněžné. Dopřejte si nádhernou Super Last Minute dovolenou v ČR v délce 7 dní (6 nocí), ve volném termínu od soboty 8. října 2022 do soboty 15. října 2022, kterou si jednoduše nezávazně rezervujete online u Chata.cz. Užijte si podzimní luxusní pobyt v ČR za cenu 13993 Kč. Doprava na e-chalupu není zajištěna, pobyt je bez stravy. Hodnocení Chata U Milovského rybníka 2 - Sněžné je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost s echalupou, 5 je nejlepší recenze echalupy) na základě tipů od 12 ubytovaných návštěvníků).


Chata U Milovského rybníka 2 - Sněžné
Chata U Milovského rybníka 2 - Sněžné
Doporučujeme
👍👍👍👍👍
 • Úschovna kol a lyží
 • vnitřní krb
 • objekt bez přítomnosti majitele
 • vyžití pro děti
 • zahradní krb nebo gril
 • venkovní posezení
 • televize
 • lednice
 
 • 13 993 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (12 hodnocení)

Nejnovější recenze: Lokalita, pristup majitele objektu.


Zobrazeno 1-10 z 242 nalezených

Svou vysněnou chatu nebo chalupu si můžete jednoduše vybrat podle lokality:

Pokud máte pouze přibližnou představu o termínu své rekreace, zvolte si jednoduše volné termíny chat a chalup vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si žádnou chatu ani chalupu? Chcete vyzkoušet chatu nabo chalupu či chaloupku v jiné lokalitě v Česku? Co třeba vyzkoušet chaty a chalupy Vysočina nebo chaty a chalupy Adršpach? Nebo se můžete vyzkoušet ubytovat v dalších regionech České republiky jako například chaty a chalupy Bedřichov nebo například chaty a chalupy Benecko. Ani zde jste nenašli žádný rekreační objekt podle vašich představ? Můžete ještě také vyzkoušel oblíbené chaty v lokalitě Žďárské vrchy - ubytování chaty Žďárské vrchy.


Ubytování v chatách a chalupách v ČR můžete také vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2022 a 2023, měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v chatových rekreačních objektech v tuzemsku.